Українська мова

Результати

випробувань з української мови вступників

спеціальності

№ 5.06010302

"Будівництво, обслуговування і ремонт гідромеліоративних споруд"

№ п/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Оцінка

Задорожний Юрій Богданович

6

Островська Валентина Василівна

7

Павлишин Назар Тарасович

7

Петренко Натан Тарасович

7

Синейка Віталій Петрович

6

Сойка Ростислав Васильович

4

Теслюк Роман Ігорович

6

Яцун Ігор Іванович

4

спеціальності

№ 5.06010301

 "Обслуговування устаткування систем водопостачання та водовідводу"

 

 

№ п/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Оцінка

Батіг Андрій Миколайович

6

Боровець Назарій Ярославович

6

Коваль Олег Юрійович

5

Кравець Софія Тарасівна

4

Пастернак Михайло Володимирович

7

Петрук Андрій Васильович

6

Сипа Олег Степанович

6

Скиба Назарій Володимирович

5

Сойка Ростислав Васильович

4

Халус Олег Ігорович

5

Шкарада Марта Василівна

10

Янчинський Павло Віталійович

5

 

спеціальності

№ 5.10010202

"Експлуатація та ремонт меліоративних, будівельних машин і обладнання"

 

№ п/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Оцінка

Бакум Василь Михайлович

9

Бельтюков Владислав Петрович

9

Волошин Павло Андрійович

8

Горох Михайло Володимирович

9

Гураль Олег Андрійович

8

Деркач Андріян Богданович

9

Ждан Ігор Богданович

8

Кобак Михайло Володимирович

4

Коваль Романа Романович

8

Крукеницький Андрій Васильович

6

Новак Олександр Олександрович

9

Остапів Максим Михайлович

7

Пінтелей Дмитро Богданович

6

Стахів Сергій Федорович

7

Степанюк Володимир Юрійович

9

Харпак Василь Олександрович

8

Хращевський Віталій Володимирович

7

Яночко Мар’ян Іванович

9

Ярмус Тарас Богданович

7

 

спеціальності

№ 5.09010303  "Зелене будівництво і садово-паркове господарство"

 

№ п/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Оцінка

Іванишин Марія Мар’янівна

8

Коваль Софія Володимирівна

8

Краївська Софія Володимирівна

7

Легін Вікторія Олегівна

8

Лособик Уляна Степанівна

7

Матвієнко Соломія Тарасівна

7

Міховська Марія Вячеславівна

8

Наугольник Наталія Олегівна

7

Сірий Ігор Михайлович

9

Соколович Роман Ігорович

8

Таратула Ярина Ігорівна

7

Тивоняк Олег Михайлович

7

 

спеціальності

 № 5.08010102 "Землевпорядкування"

№ п/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Оцінка

Антонюк Михайло Володимирович

9

Баденко Вікторія Олександрівна

7

Балух Олена Ярославівна

9

Баран Марія Петрівна

9

Білінська Діана Марянівна

9

Височанська Віолета Анатоліївна

4

Гірний Сергій Богданович

4

Гладун Олесь Володимирович

9

Крупчак Михайло Іванович

9

Левкуц Оксана Богданівна

8

Мацькевич Марта Степанівна

8

Мельничук Олена Василівна

9

Наконечна Ольга Михайлівна

9

Новак Олександр Олександрович

4

Олива Святослав Олегович

8

Пайонкевич Катерина Русланівна

8

Пінтелей Дмитро Богданович

4

Притула Оксана Сергіївна

4

Синкевич Юлія Петрівна

5

Скрутовський Андрій Русланович

8

Скурський Павло Романович

9

Сняданко Олег Русланович

9

Соколович Дмитро Ігорович

9

Тарас Богдан Васильович

9

Таратула Роман Юрійович

9

Федишин Андрій Ігорович

7

Філіпенко Лілія Олександрівна

4

Хорус Ілона Ігорівна

8

спеціальності

№ 5.14010301  "Туристичне обслуговування"

 

№ п/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Оцінка

Бігун Юлія Василівна

8

Вільчинський Артур Ричардович

10

Возняк Наталія Мирославівна

5

Гелемей Марта Романівна

8

Гриновець Анастасія Богданівна

10

Карпин Ангеліна Ігорівна

6

Карпінська Уляна Олегівна

11

Кишко Ольга Ярославівна

8

Кравець Софія Тарасівна

7

Купчак Катерина Володимирівна

10

Лемик Христина Юріївна

8

Луцик Петро Ярославович

5

Панкевич Софія Андріївна

6

Підвірна Богдана Степанівна

5

Соболевська Тетяна Романівна

8

Старицька Юлія Русланівна

10

Стригіна Олена Костянтинівна

10

Цюркевич Юлія Андріївна

8

Шакіна Аліна Олександрівна

11

Шух Олена Романівна

7

Щебет Наталія Олександрівна

10

спеціальності

№ 5.04010602 "Прикладна екологія"

 

№ п/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Оцінка

Бабій Андрій Ігорович

9

Баденко Вікторія Олександрівна

8

Бегей Іванна Ярославівна

8

Безпалько Наталія Михайлівна

9

Білінська Наталія Орестівна

9

Бова Олена Олександрівна

8

Боровий Руслан Юрійович

8

Гадуп’як Ганна Ярославівна

8

Горинь Соломія Андріївна

9

Денис Олександр Юрійович

9

Дикало Наталія Павлівна

9

Довгополюк Руслан Леонідович

5

Кобильченко Вікторія Миколаївна

9

Лособик Уляна Степанівна

6

Макарчук Леся Романівна

9

Макарчук Орися Романівна

9

Мащак Валентина Миколаївна

6

Мурин Роман Андрійович

9

Наконечна Ольга Михайлівна

5

Писарик Андріана Андріївна

8

Потопа Діана Романівна

9

Поцілуйко Олена ігорівна

9

Рапей Ростислав Ігорович

9

Рудків Ярина Володимирівна

9

Синкевич Юлія Петрівна

8

Теличко Марія Іванівна

8

Тепла Лілія Володимирівна

9

Філіпенко Лілія Олександрівна

9

Ходус Віктор Юрійович

9

Ціхович Олеся Олегівна

8

Черняк Анна-Марія Володимирівна

4

Чорнуха Ярина Юріївна

8

Юрчик Надія Ярославівна

8

Юрчишин Роксолана Володимирівна

8