Українська мова

Результати вступного випробування з

предмета Українська мова

5.06010302 «Будівництво, обслуговування і ремонт гідромеліоративних споруд»

 
№ п/п Прізвище ім’я по батькові Бал
1 Баган Олег Юрійович 7
2 Володін Антон Анатолійович 4
3 Гамкало Соломія Григорівна 4
4 Гринах Юрій Миколайович 7
5 Демидюк Олександра Володимирівна 8
6 Козовий Богдан Юрійович 6
7 Легедза Андрій Іванович 6
8 Лемішка Михайло Теодорович 6
9 Нестеренко Андрій Григорович 5
10 Сливка Назар Степанович 7
11 Фостяк Максим Ярославович 7
12 Цвик Андрій Стефанович 5
13 Чайковський Олег Васильович 7
14 Яремчак Назар Іванович 6
 

5.06010301 «Обслуговування устаткування систем водопостачання і водовідводу»

 
№ п/п Прізвище ім’я по батькові Бал
1 Бігун Оксана Степанівна 8
2 Гусак Христина Володимирівна 8
3 Зацерковна Роксолана Іванівна 6
4 Кривуля Роксоляна Сергіївна 6
5 Лісний Володимир Ігорович 8
6 Павлишин Олег Григорович 8
7 Писко Марія Зіновіївна 8
8 Пушкар Назар Володимирович 8
9 Пушкар Христина Володимирівна 10
10 Савчак Ярослав Іванович 8
11 Чобіт Вікторія Вікторівна 8
12 Чубай Роман Степанович 6
13 Чуян Вікторія Олександрівна 9
14 Чуян Олександр Олександрович 10
 

5.04010602 «Прикладна екологія»

 
№ п/п Прізвище ім’я по батькові Бал
1 Баштан Лілія Ярославівна 6
2 Вельган Роман Зіновійович 9
3 Галан Лілія Андріївна 6
4 Гнатьо Анастасія Іванівна 9
5 Грабова Софія Юріївна 9
6 Дідур Вікторія Василівна 9
7 Доценко Ангеліна Олександрівна 9
8 Ждан Андріана Богданівна 7
9 Задорожний Назар Юрійович 10
10 Ковтун Анастасія Юріївна 7
11 Копець Ірина Віталіївна 7
12 Кріп Остап Юрійович 9
13 Лисак Марія Евгенівна 6
14 Левицька Орися Олексіївна 5
15 Лособик Роман Олегович 9
16 Сидорук Євгенія Сергіївна 9
17 Пушкар Христина Володимирівна 10

5.10010202 «Експлуатація та ремонт меліоративних, будівельних машин і обладнання»

 
№ п/п Прізвище ім’я по батькові Бал
1 Андрухів Андрій Петрович 6
2 Бурак Олег Романович 9
3 Війтів Маркіян Михайлович 9
4 Ганич Назар Володимирович 9
5 Горбовський Богдан Тарасович 9
6 Кальмук Андрій Ярославович 9
7 Карбовник Ярослав Іванович 7
8 Кіндій Антон Андрійович 8
9 Ковальчук Роман Михайлович 9
10 Мельник Максим Андрійович 7
11 Мойса Василь Андрійович 6
12 Пасемко Андрій Іванович 8
13 Притула Василь Андрійович 8
14 Пушкар Степан Васильович 9
15 Симоненко Віталій Вікторович 9
16 Тимунь Роман Романович 9
17 Федисів Назарій Миколайович 8
18 Шайнюк Віктор Васильович 6
19 Яструб Остап Володимирович 9
 

5.09010303 «Зелене будівництво і садово-паркове господарство»

 
№ п/п Прізвище ім’я по батькові Бал
1 Антоник Андріана Андріївна 8
2 Безрученко Христина Сергіївна 8
3 Бубес Софія Михайлівна 7
4 Галас Віталій Володимирович 8
5 Гірний Віталій Богданович 9
6 Даниловський Володимир Ігорович 9
7 Дячук Тетяна Борисівна 8
8 Климчук Віта Романівна 9
9 Коваль Вікторія Володимирівна 9
10 Кухар Юлія Андріївна 8
11 Левко Вікторія Володимирівна 8
12 Панасюк Тетяна Вікторівна 9
13 Слупська Богдана Мар`янівна 8
14 Стабрин Оксана Андріївна 9
15 Тийко Юрій Михайлович 7
16 Тупісь Ірина Андріївна 8
17 Хмілевська Олена Андріївна 7
18 Цюцяк Роксолана Романівна 7
19 Янгазова Марія Сергіївна 8
 

5.08010102 «Землевпорядкування»

 
№ п/п Прізвище ім’я по батькові Бал
1 Бабіков Даниїл Костянтинович 7
2 Буюклі Сніжана Андріївна 7
3 Вербова Валентина Володимирівна 7
4 Гавдульський Ростислав Романович 7
5 Жук Тетяна Михайлівна 4
6 Крушельницький Андрій Володимирович 7
7 Кузьма Юрій Ігорович 8
8 Лабик Наталія Ярославівна 4
9 Макушак Роман Романович 7
10 Микулинець Марія Іванівна 7
11 Мороз Марта Ігорівна 8
12 Мороз Олена Ігорівна 8
13 Нижник Мар`яна Сергіївна 7
14 Онищак Іван Петрович 8
15 Павліш Микола Васильович 7
16 Подоляк Арсен Андрійович 7
17 Прийма Христина Михайлівна 7
18 Пушкар Назар Володимирович 8
19 Сидорак Андрій Ігорович 8
20 Сокальський Олег Андрійович 7
21 Федоришин Святослав Андрійович 7
22 Хейло Андрій Сергійович 4
23 Цюпик Орест Вікторович 8
24 Шаліга Іванна Михайлівна 7
25 Яремко Юрій Віталійович 8
 

5.06010115 «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн»

 
№ п/п Прізвище ім’я по батькові Бал
1 Борис Роман Тарасович 5
2 Кожан Богдан Юрійович 5
3 Кріль Максим Павлович 5
4 Лізун Володимир Анатолійович 8
5 Лозова Катерина Олександрівна 9
6 Мазур Марта Ігорівна 9
7 Міщенков Володимир Ігорович 8
8 Яцула Христина Михайлівна 9
 

5.14010301 «Туристичне обслуговування»

 
№ п/п Прізвище ім’я по батькові Бал
1 Вєтров Єгор Ігорович 3
2 Волощук Орест Андрійович 9
3 Давид Діана-Ганна Володимирівна 6
4 Зборівський Олег Григорович 4
5 Зджеба Юрій Іванович 4
6 Зирянов Данило Олегович 6
7 Карпінський Андрій Богданович 7
8 Касіянчук Тетяна Ігорівна 6
9 Кисіль Христина Іванівна 6
10 Ковальська Юлія Ігорівна 6
11 Козій Олена Олегівна 5
12 Корякіна Анастасія Артурівна 5
13 Курдюкова Альбіна Сергіївна 5
14 Лещишин Анастасія Богданівна 8
15 Марушко Вікторія Ігорівна 5
16 Масюк Анна Дмитрівна 4
17 Музика Лілія Романівна 7
18 Навроцька Уляна Андріївна 5
19 Олійник Юлія Іванівна 10
20 Патрай Вікторія Володимирівна 10
21 Перейма Анна Миколаївна 8
22 Половко Вікторія Федорівна 4
23 Прийма Богданна-Іванна Юріївна 9
24 Продивус Назар Андрійович 10
25 Сава Марта Юріївна 7
26 Салій Ярина Володимирів 5
27 Сідельник Анна Олегівна 8
28 Скоропад Тетяна Миколаївна 7
29 Угрин Софія Володимирівна 6
30 Ходус Юрій Юрійович 10
31 Червінський Роман Володимирович 8
32 Ярошик Андрій Васильович 7
33 Ярошик Марія Богданівна 7