Відділення Прикладної екології і туризму

Відділення Будівництва та механізації

Відділення Землевпорядкування та зеленого будівництва

Спортивне життя

Виховна діяльність

 

Розклад на 2 семестр 2017/2018 н.р. (оновлюється)

Ознайомитись із розкладом можна, клікнувши по цьому тексту

Зустріч з «Людиною на всі часи»

До 120-річчя від дня народження Володимира Сосюри


Історія, яка нас об`єднує
Виставка робіт викладачів і студентів факультету “Будівництво та архітектура”

Студенти групи ОСД-302 та ОСД-401 відділення “Землевпорядкування та дизайну” спеціальності “Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн” взяли участь у виставці робіт студентів і викладачів факультету “Будівництво та архітектура”

Фотоальбом виставки

Тиждень циклової комісії загальноосвітніх і гуманітарних дисциплін

РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ: ЩОБ ПАМ’ЯТЬ ЖИЛА!


XVІІІ Міжнародна виставка «ТурЕКСПО-2017»

XVІІІ Міжнародна виставка «ТурЕКСПО-2017», XІ спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес»

Студенти груп Т-224, ОТ-323, От-421 та викладачі Яцуляк М.С., Мельничук Г.В., Лемко-Мельник О.М. Рибак С.Б. відвідали Львівський міжнародний туристичний форум, де прослухали семінари, проглянули презентації, брали участь у мастер-класах на тематику:

  • Туристичні офіси світу
  • Маловідомі туристичні об’єкти України та світу
  • Туристичні оператори та туристичні агенції
  • Активний пригодницький та екологічний туризм
  • Освіта за кордоном
  • Заклади розміщення відпочинку та оздоровлення
  • SПА та оздоровчий туризм
  • Транспортні та авіа послуги
  • Інформаційні технології в туризмі.

Зав НПЦ Яцуляк М.С.

 

«Характеристика різнопрофільних музеїв (екскурсія)».

Виїздне практичне заняття з дисципліни «Історія туризму з основами музеєзнавства»

Зі студентами групи Т-224 було проведено виїздне практичне заняття на тему: «Характеристика різнопрофільних музеїв (екскурсія)». Студенти відвідали меморіальний музей «Личаківське кладовище» та галузевий медичний «Музей патанатомії».

Викладач Яцуляк М.С.

ВИХОВНИЙ ЗАХІД НА ТЕМУ «7 ЧУДЕС»

ВИХОВНИЙ ЗАХІД НА ТЕМУ «7 ЧУДЕС»
Відкритий виховний захід на тему «7 чудес» підготували та провели куратор групи Яцуляк М.С. і студенти групи Т-224 для студентів першого курсу туристичного відділення, які ознайомилися із «7 чудес стародавнього світу», «7 чудес світу сьогодення», «7 чудес України», «7 чудес Львова»

Куратор групи Яцуляк М.С.

“День студента по-капеланськи з Преосвященним владикою Володимиром”

«Не має значення скільки Вам років,
а важливо, яку мудрість маєте в своєму серці».
+Володимир
Єпископ-помічник
Львівської Архиєпархії

          16 листопада студентська молодь Екологічного коледжу Львівського НАУ разом із заступником директора з виховної роботи Доценко Наталією Василівною та викладачами коледжу на чолі з духівником о. Олегом Сідельником взяли участь у святкуванні заходу “День студента по-капеланськи” з владикою Володимиром єпископом-помічником Львівської Архиєпархії, який відбувся у Гарнізонному храмі первоверховних апостолів Петра і Павла.
Святкування розпочалось із зустрічі Преосвященного Владики Кир Володимира, який очолив Архиєрейську Божественну Літургію у співслужінні студентських капеланів. Де, спільно із студентами і викладачами інших ВНЗ молилися за всіх студентів.
Опісля Літургії з вітальним словом до всіх присутніх звернувся Голова Центру Студентського Капеланства – Львівської Архиєпархії – о. Юрій Остапюк.
Пізніше повчальне слово виголосив Преосвященний Владика Володимир. Темою розмови була “Молитва”. Владика акцентував на важливості і потребі молитви у нашому житті…Як мобільному телефону потрібна зарядка, хоча б мінімальна щоб його включити, десь так і подібно з людиною. Молитва – це не лише відмовляння молитовних формул, а необхідність кожної людини. Молитва – не є примусом, а є подарунком і привілеєм для нас. Знати про Бога, ще не означає знатися з Ним. Важливо усвідомити що час проведений в молитві ніколи не є втраченим. Надалі мусимо себе запитувати:
– Скільки часу протягом дня думаємо про Бога?
– Якими християнами ми є протягом тижня?
Також, кожен бажаючий мав можливість задати запитання Владиці Володимиру і отримати на нього відповідь.
На завершення всі присутні взявшись за руки і зробивши велике коло разом помолились, передали “знак миру” і отримали Архиєрейське благословення.
16.11.2017 р. Б
Повідомила: Сідельник Галина Олегівна

 

Завантажити документи одним файлом

 

Науково-студентська конференція «Історія, яка нас об’єднує»


Завантажити документи одним файлом

ХVIII Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика


ХVІІ радіодиктант всеукраїнської єдності в Екологічному коледжі Львівського НАУ

ХVІІ радіодиктант всеукраїнської єдності в Екологічному коледжі Львівського НАУ

Сьогодні, 9 листопада 2017 року, Екологічний коледж доєднався до написання ХVІІ радіодиктанту всеукраїнської єдності. Така подія відбувається у нашому коледжі уже вдруге. Минулого року на цій локації радіодиктант писали близько тридцяти студентів першого, другого та третього курсу, викладачі та представники адміністрації коледжу. Цьогоріч учасників стало більше, до минулорічних знавців рідної мови долучилися й новачки.
ХVІІ радіодиктант пишуть у Латвії, Литві, Португалії, Словаччині, Румунії, Казахстані, Китаї, Аргентині, США, Канаді і в Екологічному коледжі Львівського національного аграрного університету. Бо як проголошує цьогорічний девіз диктанту: «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».
Нехай не усім вдасться написати без помилок орфографічних чи пунктуаційних, та найстрашнішої помилки ми не зробили: НЕ ЗАЛИШИЛИСЯ БАЙДУЖИМИ.
Тож вітаємо усіх учасників цьогорічного радіодиктанту всеукраїнської єдності і віримо, що наступного року нас буде ще більше!!!

Козацькі забави

Стаття, присвячена святкуванню Козацьких забав

Методичне об`єднання завідувачів денних відділень.

2 листопада 2017 року у Стрийському коледжі Львівського національного аграрного уніреситету відбулося методичне об`єднання завідувачів денних відділень. Від Екологічного коледжу ЛНАУ у ньому взяли участь Рибак С.Б., Циганок В.Г., Цуняк А.М..
На методоб`єднанні завідувачі денних відділень ВНЗ І-ІІ акредитації Львова та області розглядали питання навчально-методичного забезпечення навчального процесу в коледжах, питання організації навчально-виховного процесу та відвідали відкрите заняття з англійської мови, яке було проведено за участю волотера Корпусу Миру Скота Карпентера.Крім того, присутні обговорили питання наукового пошуку і дослідницько-експериментальної роботи студентів та ролі викладача в цій роботі. Після роботи методичного об`єднання присутні онайомилися з матеріально-технічною базою Стрийського коледжу ЛНАУ.

МУЗЕЙ ОКУПАЦІЙНИХ РЕЖИМІВ


Зустріч з Зиновієм Суходубом


Оголошення про проведення виборів


Козацькі забави

У четвер, 12 жовтня 2017 року у Екологічному коледжі Львівського національного аграрного університету відбулись Козацькі забави.
До вашої уваги відео репортаж: